Drag
Kanal Açma ve Tıkanıklık Açma İçin Hemen Arayın..
Siteiçi Arama

Vidanjör Kiralama İlbadı

Vidanjör hizmetlerimizle tüm fabrikaların, foseptik kuyuları, kot çamuru, mermer çamuru, yağ çekimi, otoparklar için küçük araçla fosseptik çekimi yapmaktayız. Yollarda biriken su birikintileri, altgeçitler, foseptik ve su çekimi, Atık su çekimi, Alt Yapı temizliği, Kot Çamuru, Asit çekimi, Mermer, Petrol çamuru çekimi, Ev ve kanal tıkanıklığı açma, Katı atık çekimi, Sondaj çamuru, Fuel Oil, Atık su, Temiz su, Temel yağmur suları, Bakteri çekimi, Yemekhanelerde yağlı kuyu çekimi işlerinizde bizi arayın.
 
Vidanjör Kiralamak mı İstiyorsunuz?
 
 Sorunla karşılaşan gerçek ya da tüzel kişilikler, foseptik çukurlarının temizlenmesi ya da tıkalı kanalizasyon hatlarının açılması maksadıyla, hiç vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmelidir. Tamamen çözüm odaklı olan uygulamalarımız ve profesyonel sunum ile yerine getirilen hizmetlerimiz, her zaman olduğu gibi sizin ihtiyaçlarınızda da memnuniyet ile karşılanacaktır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz kombine vidanjör kiralama hizmetlerinin bedeli gerek emsal firmalara, gerek ise işin niteliğine göre, minimum seviyelerde yer alan, ekonomik bedellere denk gelmektedir.
 
Çukur Temizliği, Kanal Açma, Yağmur Suyu Çekme, Foseptik Çekimi, Çamur Çekimi, Kanalizasyon Açma, Rögar Temizliği , Arazöz Hizmeti, Kiralık Vidanjör, Arıtma Temizliği, Kuka Kanal Açma, Ev İş Yeri Kanalizasyon, ASKİ Denetimli Vidanjör, 

Yardım mı lazım ?

Hemen Arayın

Murat Şen Kılıçarslan

Hakkımızda

Denizli vidanjör firması olarak günün her saati kanal açma ve tıkanan tuvalet lavabo kanalizasyon gideri tıkanıklığı açma hizmeti vermekteyiz.

İletişim

Bağbaşı, Huzur Cad. Np:34, 20160 Pamukkale / Denizli

0543 8114878

denizlividanjorr@gmail.com