logo
Çağrı Merkezi;
0543 811 48 78
Bize Yazın;
Denizlikanalizasyon@gmail.com

Denizli Tesisat

Denizli Tesisat

Ülkemizde yaşam standartlarının oldukça artması ile birlikte yaşam ve çalışma alanlarında ihtiyaç duyulan tüm tesisat hizmetleri için profesyonel firmalar talep ediliyor.

Denizli tesisat firması olarak her türlü tesisat hizmetlerini her biri kendi alanında uzmanlaşmış çalışan kadromuz ve teknolojik donanımımız ile sunuyoruz. Bu anlamda firmamız bünyesinde petek temizleme, kaçak su tespiti,   tıkanıklık giderme,  su tesisatı tamiri gibi ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin hepsi belgeli olup garantili bir şekilde hizmet sunuyoruz. Firmamız için sizlerin istek ve ihtiyaçları her zaman en önemli önceliğimiz bulunuyor. Bu sebeple mesai saatleri ve tatil günlerinde meydana gelen acil tesisat hizmetleri ihtiyacınız için nöbetçi tesisat hizmeti sunuyoruz. Ayrıca firmamız tüm su ve kalorifer petekleri için periyodik bakım hizmeti de sunuyoruz.

Tesisat Hizmeti Fiyatlarımız

Firmamız için sizlerin memnuniyeti ve bize olan güveni her zaman en ön planda oluyor. Bu sebeple sunduğumuz tüm tesisat hizmetlerimizden kalite ve profesyonellikten ödün vermeden bütçe dostu fiyatlama politikası sunuyoruz. Ayrıca firmamız sunacağı tüm hizmetlerden önce fiyatları size en güncel şekilde sunuyoruz. Böylece sizler için hesapta olmayan ekstra bir maliyet ortaya çıkmamış oluyor. Firmamız bünyesinde sunduğumuz tüm tesisat hizmeti bilgilerini ve güncel fiyatlarımızı internet sitemizi ziyaret ederek ya da iletişim numaralarımızdan arayarak ulaşabilirsiniz. Acil ihtiyaçlarınız için nöbetçi çalışanlarımızın numaraları her gün sitemizde güncellenerek yer alıyor.