logo
Çağrı Merkezi;
0543 811 48 78
Bize Yazın;
Denizlikanalizasyon@gmail.com

Denizli Su Kaçağı

Denizli Su Kaçağı

Geçmişte fiziki anlamda büyük sorunlara yola açan kaça su tespiti çalışmaları günümüzde teknolojik donanımlarla sorunsuz bir şekilde tespit ediliyor.

Denizli su kaçağı tespiti hizmeti sunan firmamız en son teknolojik donanımlarla bu hizmeti sunuyoruz. Geçmişte binalarda oluşan su kaçaklarının tespitinde kırma ve delme işlemleri uygulanması nedeniyle binalara büyük fiziki zarar veriliyordu. Ayrıca yanlış yerlerin kırılması ile bu durum daha da moral bozucu bir hal alıyordu.  Firmamız hem su kaçağı olan noktanın tam tespiti hem de bu tespiti yaparken fiziki herhangi bir zarar vermeme adına teknolojiyi en üst seviyede kullanıyoruz. Bilgisayar destekli termal kameralar ile su kaçağının olduğu yerler hızlı ve yüzde yüz oranında tespit ediyoruz. 

Anında Su Kaçağı Tespit Hizmeti

Firmamız bünyesinde bilgisayarlı sistemler ile anında su kaçağı tespiti gerçekleştiriyoruz. Sahip olduğumuz teknolojik alt yapı sayesinde çok geniş alanlar için bile bu hizmeti sorunsuz bir şekilde sunuyoruz. Su kaçağının tespitinin tam olarak gerçekleştirilmesinden sonra alanında uzman çalışanlarımız vakit kaybetmeden su kaçaklarının olduğu noktaya müdahale ederek bu sorunun ortadan kaldırılmasını sağlıyoruz. Su kaçakları erken tespit edilmediği durumunda evlerin duvar ve zeminlerine çok büyük zarar verebiliyor. Ayrıca binalarda oluşan nemli ortam sağlık açısından da büyük bir risk unsuru oluşturuyor. Firmamız bu anlamda su kaçağı tespit hizmetinde 7 gün 24 saat hizmet sunuyoruz.