logo
Çağrı Merkezi;
0543 811 48 78
Bize Yazın;
Denizlikanalizasyon@gmail.com

Denizli Logar Açma

Denizli Logar Açma

Sağlık açısından son derece büyük risk taşıyan logar tıkanıklığı sorununa alanında uzman firmalar tarafından müdahale edilmesi gerekiyor.

Denizli logar açma hizmeti sunan firmamız sağlık ve hijyen anlamında son derece önemli bir hizmet sunmanın bilincindedir. Bu sebeple firmamız logar tıkanıklığı açma noktasında dünyanın en etkili en güvenilir ve en sağlıklı yöntemlerini kullanıyoruz. Logar tıkanıklıkları genel itibari ile logara gelen borularda oluşmakta olup tüm binayı olumsuz etkiliyor.  Logara gelen boruların alt yapı eksikliği veya bilinçsiz kullanım gibi sebeplerle tıkanması sonucunda atık pis sular logara dolarak taşmasına sebep olabiliyor. Bu taşma sağlık açısından son derece riskli bir durumun oluşmasına neden oluyor. Tıkanıklık sorunun boyutu arttığında bu soruna ancak vidanjör yardımı ile açma işlemi uygulanıyor. Firmamız en son teknolojik vidanjörler ile logar açma hizmetini sunuyor.

 Sorunsuz Logar Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Sorunsuz logar açma hizmeti sunan firmamız teknolojinin yardımı ile logar boyutlarına meydana gelen tıkanmanın nerede meydana geldiğini ve neyin bu tıkanıklığa sebep olduğunu tespit ediyor. Bu tespit sayesinde tıkanıklığın durumuna ve olduğu yere göre vidanjör veya tıkanıklık açma robotlarını kullanıyoruz. Sahip olduğumuz vidanjörler sayesinde yoğun tıkanıklık durumlarında bile lagarlarına tam anlamıyla açılmasını sağlıyoruz. Sunduğumuz bu hizmet sırasında logarlara fiziki anlamda hiçbir zarar verilmiyor. Ayrıca logar tıkanıklığının tekrar oluşmaması adına özel olarak açma işleminden sonra logar borularının temizlenmesi hizmetini de sunuyoruz.